Договір публічної оферти
Даний текст є Угодою між Інтернет-магазином GOPRO.KIEV.UA, іменованими надалі «Інтернет-магазин», та користувачем послуг Інтернет-магазину, що надалі іменується Покупець і визначає умови придбання товарів через сайт https://gopro.kiev.ua надалі "Сайт".

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товарів та послуг та є публічною офертою. Акцептом є факт оформлення замовлення.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, що обумовлені цією Угодою. Якщо Покупець не погоджується з будь-яким із пунктів цієї Угоди або з Угодою в цілому, йому необхідно утриматися від здійснення реєстрації або купівлі товарів та послуг відповідно.

Замовлення товарів та послуг або реєстрація на сайті, зазначених на Сайті, є акцептом Покупця з правилами, термінами, обмеженнями та іншими умовами, викладеними в цьому документі.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична особа, здатна прийняти та сплатити товар на території України. Покупець зобов'язаний надати точну та правдиву інформацію в кількості, необхідної для надання послуг або придбання товарів, які вони запитують/придбають. Сайт не продає та не передає інформацію про Покупців третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених законодавством України.

Приймаючи цю Угоду, Покупець підтверджує, що:

а) він є повнолітньою та дієздатною особою, яка може здійснювати угоди за своїм рішенням та на свій розсуд;

б) його дії справді спрямовані на отримання товарів та послуг Сайту, в них не міститься злого наміру, шахрайських намірів, спроб порушити нормальну працездатність Сайту, отримати несанкціонований доступ до інформації, яка є інтелектуальною власністю або комерційною таємницею Сайту, використовувати Сайт нецільовим чином, дискредитувати Сайт або інших Користувачів тощо;

в) за відомостями Покупця, його дії не порушують права третіх осіб;

г) контактна інформація, що надається Покупцем Сайту, є вірною, повною та актуальною;

д) під час проведення платежів на користь Інтернет-магазину Покупець має законні права на здійснення цих платежів.

1.5. Замовлення оплачується у гривнях за фактом купівлі замовлення чи доставки товару.

1.6. Відповідальність за якість товару, сертифікати та дозволи на товари, які продає інтернет-магазин, несуть організації, які постачають товар в Україну.

2. Інформація про товари та послуги

2.1. Кольори виробів та їх зовнішній вигляд представлених на Сайті можуть відрізнятися від реальних через різні налаштування монітора та їх перенесення кольорів.

2.2. Товари та послуги містять текстову інформацію: вартість за одиницю, опис товару.

2.3. Виробники товарів та послуг можуть вносити зміни до їх конфігурації та зовнішнього вигляду, при цьому Інтернет-магазин не несе відповідальності за такі зміни.

3. Порядок придбання товарів та послуг

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар/послугу, наданий на Сайті Інтернет-магазину.

3.2. Можлива доставка тільки тих товарів, які є в наявності.

3.3. Вартість доставки не включена у вартість товарів та послуг та оплачується Покупцем додатково за тарифами перевізників.

3.4. За відсутності товару на складі, Представник компанії зобов'язаний повідомити про це Покупця (телефоном або електронною поштою, вказаною при оформленні замовлення Покупцем).

3.5. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

3.6. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправлення Покупцеві, повідомивши Інтернет-магазин через електронну пошту sale@gopro.kiev.ua, вказавши в темі листа номер замовлення, та описавши причину відмови від замовлення.

3.7. Якщо товар містить кілька видів, розмірів, кольорів Інтернет-магазин за допомогою телефону чи електронної пошти, зазначених під час оформлення замовлення, погоджує вигляд, розмір, колір товару. Надання неточної контактної інформації або відмова від надання такої інформації на вимогу можуть бути підставою для затримки або відмови у наданні послуг.

4. Доставка та передача замовлення Покупцеві

4.1. Доставка товарів/послуг придбаних в Інтернет-магазині або через Сайт здійснюється будь-яким перевізником, обраним Покупцем, якщо це в силах Продавця. Доставка здійснюється територією всієї України. Список перевізників, які можуть доставляти доставку товарів/послуг, що продаються Інтернет-магазином, публікуються на Сайті.

4.2. Відправлення замовленого товару провадиться протягом трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем та внесення оплати за перевезення, якщо це заздалегідь узгоджено з Покупкою 

елем.

4.3. Фактом прийняття товару Покупцем є оплата товару Покупцем.

4.4. Відмова Покупця від замовлення або його частини можлива лише до моменту відправки товару, про що Покупець зобов'язаний повідомити Інтернет-магазин за допомогою електронної пошти sale@gopro.kiev.ua.

4.5 У разі, якщо відсутність або бездіяльність Покупця перешкоджає нормальному наданню послуги/одержання товару (наприклад, за відсутності Покупця за адресою у погоджений з кур'єрською службою час доставки, незатребуваність Покупцем замовлення у встановлені перевізником терміни тощо), Інтернет-магазин має право вимагати покриття Покупцем витрат на повторне надання послуги повністю або частково (у тому числі на оплату вартості доставки, упаковки, виготовлення).

5. Оплата замовлення

5.1. Замовлення на товари/послуги, що купуються в Інтернет-магазині або на Сайті, оплачуються Покупцем у гривнях за фактом замовлення, купівлі або доставки товару.

5.2. Вироби або послуги, що здійснюються Інтернет-магазином за індивідуальним замовленням Покупця в рамках надання послуг, виготовляються лише за 50 або 100% передоплатою замовлення.

5.3. При не надходженні коштів за замовлення у 3-денний термін з моменту оформлення замовлення Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Порядок повернення товарів/послуг

6.1. Повернення товарів/послуг до Інтернет-магазину здійснюється відповідно до законодавства України, у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальне фабричне упакування без пошкоджень, ярлики, товарний чек. У такому разі Інтернет-магазин повертає йому суму, сплачену за товар у момент продажу товару, а Покупець повертає товар Інтернет-магазину. При цьому оплата за послуги доставки на момент продажу товару Покупцю не повертається.

6.2. Інтернет-магазин використовує сучасні технології, обладнання та матеріали для надання послуг найвищої якості. У той же час, як і в будь-якому виробництві, не виключено можливості появи шлюбу внаслідок людського фактора, ситуативної некоректної роботи обладнання, шлюбу від постачальників тощо. Інтернет магазин здійснює обмін або повернення коштів за вироби неналежної якості у випадку, якщо претензію було пред'явлено протягом 3 днів з моменту отримання виробу, виріб не експлуатувався, втрата якості відбулася до моменту відправки виробу Покупцеві. Для встановлення об'єктивних причин втрати якості Інтернет магазин має право зробити спеціалізовану експертизу.

6.3. Повернення товарів до Інтернет-магазину допускається лише у разі виявлення у встановлені терміни явних чи прихованих дефектів.

6.4 Повернення та обмін виробів належної якості, які не підійшли за кольором, розміром не провадиться (відповідно до «Правил побутового обслуговування населення», затверджених постановою КМ України від 16.05.1994 за номером 313). Для мінімізації негативних наслідків, пов'язаних з невідповідністю готового виробу належної якості його уявному уявленню, Покупцям настійно рекомендується ознайомитись з характеристиками товару/послуги Сайту до моменту розміщення замовлення.

6.5. Витрати на доставку при поверненні товарів/послуг в Інтернет-магазин здійснюються за рахунок Покупця.

6.6. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому суму, сплачену за товар у момент продажу товару. При цьому витрати Покупця на повернення товару не підлягають відшкодуванню Інтернет-магазином.

6.7. Усі послуги надаються за принципом «як є», задіяні технічні системи можуть включати невиявлені технічні помилки, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором, або події непереборної сили (форс-мажор), спричинені соціальними та природними катаклізмами (війни, пожежі, повені, революції та ін.).

6.8. У разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов'язань з причин, зазначених вище (за винятком форс-мажор), Інтернет-магазин несе відповідальність у межах сум, отриманих від Покупців як оплата за послуги.

6.9. Інтернет-магазин не несе і за жодних обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за межі сум, отриманих від Покупців як оплата за послуги.

6.10. Інтернет-магазин не несе жодної відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин.

6.11. Куплені Покупцем товари та послуги поверненню та обміну не підлягають також у разі невиконання ним наступних своїх обов'язків, зазначених у Законі України про захист прав споживачів:

1) Перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними у наданій виробником (продавцем, виконавцем) документації на товар, а також інформаційними матеріалами на Сайті;

2) у разі необхідності роз'яснення умов та п

равил використання товару – до початку використання товару звернутися за роз'ясненнями до продавця (виробника, виконавця) або до іншої зазначеної в експлуатаційній документації особі, яка виконує їх функції.

3) Використовувати товар відповідно до його цільового призначення та дотримуватись умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару (виконавцем) в експлуатаційній документації.

4) З метою запобігання негативним для споживача наслідкам використання товару – використовувати передбачені виробником у товарі засоби безпеки з дотриманням передбачених експлуатаційною документацією спеціальних правил, а у разі відсутності таких правил у документації – дотримуватися звичайних розумних заходів безпеки, встановлених для товарів такого роду.

6.12. Вимоги чи претензії Покупця розглядаються після пред'явлення ним розрахункового документа, а щодо товарів, на які встановлено гарантійний термін – технічного паспорта або документа, що його замінює, з позначкою про дату продажу. У разі втрати Покупцем технічного паспорта або документа, що його замінює, їх відновлення здійснюється у порядку, встановленому Законодавством.

6.13. Покупець зобов'язаний відшкодувати всі витрати Інтернет-магазину (підприємства, що відповідає вимогам Покупця), що розглядає вимоги Покупця до придбаного товару.

6.14. Вимоги Покупця не підлягають задоволенню, якщо доведено, що недоліки товару виникли внаслідок порушення Покупцем правил користування товаром або його зберігання.

7. Порядок повернення товару при виявленні прихованого браку, гарантійне обслуговування

7.1. Наявність видимих ​​пошкоджень чи дефектів товару чи упаковки перевіряється Покупцем у момент отримання товарів у перевізника. При цьому у разі виявлення дефектів у момент отримання товару складається акт про наявність таких пошкоджень, Покупець у такому разі має право на повернення вже сплачених Інтернет-магазину коштів. Інтернет-магазин не несе відповідальності за наявність видимих ​​дефектів та пошкоджень, якщо при отриманні товару не було складено акт про наявність таких дефектів або пошкоджень.

7.2 На товари, придбані в Інтернет-магазині, встановлено гарантійний строк 2-х календарних днів з дня доставки товару Покупцю. Протягом зазначеного періоду часу, у разі виявлення в товарі прихованого шлюбу, Покупець має право на свій вибір на: усунення недоліків, або пропорційне зменшення покупної ціни, або заміни на товар аналогічної моделі, або на будь-якій іншій з наявних з відповідним перерахунком покупної ціни або повернення товару та отримання за нього грошей у встановленому Законом України «Про захист прав споживачів» порядку.

7.3. Претензії щодо товару розглядаються протягом 5 днів з дня їх надходження.

8. Інше

8.1. Ця угода не є остаточною, може бути змінена та доповнена.

8.2. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на власний розсуд.

8.3. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті та в офісі Інтернет-магазину, та має застосовуватись, а також тлумачитися відповідно до законодавства України.